Štěňata 2011

Fotogalerie

 

Máme štěňátka !

 
29.5 2011 jsme se konečně dočkali dalších štěňátek od Bonity.
 
Narodilo se 5 feneček a 2 pejsci a všichni se mají čile k světu. Pokud bude vše O.K., mohou za svými novými páníčky od 18.července, kdy budou k odběru, po očkování, čipování, odčervení a s novým europasem.
Zatím si však užívají maminčiny láskyplné péče a též celé naší rodiny, která teď sledování štěňat bude mít i místo televize :-)).
O tom jak se psí mimina mají,budeme na těchto stránkách pravidelně informovat.
Zatím snad jen pár snímků novorozenců....... a hledání těch správných jmen, tentokrát začínajících na " B "  .

 

 

Štěňata 2011 - 1. týden

 
Tak Bonitčina psí mimina završila v neděli první týden.
 
Zdvojnásobila svou váhu, už to nejsou žádní černí krtečci, ale pěkní válečci.
 
Nejvíc samozřejmě přibrali psí kluci - než se holky rozkoukají, oni už jsou dávno u maminčina cecíku  :-)) .
 
Každe štěňátko již také dostalo své jméno - kluci  se jmenují Black a Bacardi, holčičky Black Molly, Bonnie ( to je celá máma ), Bella Mia, Brandy a Bayleis.
 

 

 

 

 

 

15.6.2011  3.týden

 
Bonitiným štěňátkům je dnes 17 dní. Začínají se hemžit po pelíšku, už je slyšet i vrčení a poňafávání, když se některému něco nelíbí.
 
Již mají 2 -2,5 kg, samozřejmě, že nejtěžší jsou kluci  :-)). Štěňátka už vidí, museli jsme také přistřihnout drápky, aby mámu při pití neškrábala .
 
Zítra  plánujeme ( pokud bude počasí přát ) pobyt  na zahradě, na matraci pod stromem.........., taky bych si dala říct !
 
Bella Mia, Black Molly a Bayleis jsou již zamluvené, na nové páníčky čekají pejsci Black a Bacardi a fenečky Bonnie a Brandy .
 

 

 

Štěňata 2011  - 8. týden  :
 
Letos těch sedm týdnů nějak rychle uteklo, než jsem se nadála, většina štěňátek již odešla ke svým novým páníčkům , a tak přejeme všem spokojený život .
 
Doma zatím čekají na své nové domovy ještě  Brandy a Bonnie.
 
Letos matce Bonitě vydatně pomáhala i starší sestra štěňátek Aura, která převzala roli chůvy a je na psí mimina moc hodná.
 
Nejdříve byla , po narození mladších sourozenců, poněkud zaskočená skutečností, že najednou přestala být středem matčiny pozornosti a dokonce jí Bony nechce do pelíšku ke štěňatům pustit...
 
Ale jak čas běžel a Bonitina ostražitost a strach o štěňata polevovala, Aura se s mladšími sourozenci postupně seznamovala a teď, když už se stávají i partnery na hraní, se od nich téměř nehne .
Brandy a Bonnie váží přes 10 kilogramů a objevují svět.Největší zábava je válení  ve vysoké trávě, nejlépe v té ozdobné, co si na ní panička tak zakládá..., ani kytky v květináčích na zahradě nejsou k zahození...  .-))  .
Také už chodíme na krátké procházky po louce , a trénujeme přivolání. Jenže je všude takových zajímavých věcí.....